• Göze ve gönüllere hoş gelen şey güzeldir.
  • Mesleğim gereği yıllardır hastaları, bu duyguya kavuşturma çabası içerisindeyim.
  • Her zaman hastayı ön planda tutan, insan merkezli bir yaklaşımı prensip edinmişimdir.
  • En büyük mutluluğum; hastalarımın yeniden beni ve kliniğimi tercih etmeleri
  • ve referans göstermeleridir.
  • Bu teveccühü bize gösteren hastalarımıza daha iyi tedavi olanağı sağlamak için,
  • ileri teknolojik cihazlar kullanmaya çalışmakta ve bu konuda yatırım yapmaktan çekinmemekteyim.
  • Op.Dr. Arda Katırcıoğlu
+90 532 474 50 42
+90 212 296 74 42
Tarih : 21.09.2018  Saat : 03:15:12
Yağ Enjeksiyonları İle Göğüs Büyütme
Yandaki Formu Doldurarak Sorularınızı İletebilirsiniz

Yağ Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme

  • Op.Dr. Arda Katırcıoğlu

Yağ enjeksiyonları ile göğüs büyütme; vücudun yağ fazlalığı olan bölgelerinden alınan yağların enjeksiyon yöntemiyle göğüslere transfer edilmesidir.

Yağ Enjeksiyonu, İstanbulBu operasyonda hasta anestezi altına alınır ve vücudunun bölgesel fazlalık olan yerinden yağ dokuları alınır.

Alınan yağlar belli bir işlemden geçirilir ve enjekte etmek için uygun hale getirilir. Bu yağlar göğüslere enjekte edilir. Bu şekilde yağ bakımından çoğalan meme hacim kazanır ve büyür. Enjeksiyon miktarı cerrahın ön görüsü ve hastanın istediği hacim ile belirlenir. Hasta ne kadar büyük bir göğüs istiyorsa o görüntü en yakın şekilde yapılmaya çalışılır.

Meme boyutu hem hastanın isteği hem de vücut ölçüleri baz alınarak ayarlanmaktadır.

Yağ Enjeksiyonu Kimlere Yapılır ?

Göğüsleri küçük olan ve anestezi almasında bir sakınca olmayan kadınlarda uygulanabilir. Bu konuda doğru bilgi almak ve riskleri engellemek için doktorunuza mutlaka danışmalısınız.

Yağ Enjeksiyonu ile Nasıl Bir Göğüs Görünümü Elde Edilir ?

Yağ enjekte edilerek, doğal göğüsler elde edilir. Göğüsün kendi şekli bozulmadan olduğu şekilde daha hacimli olması sağlanır. Şekil olarak çok net bir şekil değişimi elde edilmez. Yani su damlası şeklindeki ya da düz hatları olan bir meme şekli birden bire çok yuvarlak veya oval yapılamaz.

Yağ Enjeksiyonu İle Neden Göğüs Şeklinde Çok Net Bir Değişim Yapılmaz ?

Çünkü yağ enjeksiyonu memede doğal olarak bulunan yağ dokularının aynısından biraz daha enjekte edilmesi ile memelerin büyütülmesidir. Meme şeklini değiştiren, bir protez ile ya da meme derisi kesilerek, meme ucu yeri değiştirilerek bir işlem yapılmaz.

Yağ Enjeksiyonu Kalıcı Bir Çözüm Sağlar Mı ?

Yağ Enjeksiyonu, İstanbul Aktarılan yağların %50-60 kadarı eriyebilmektedir. Bu yüzden bir miktar yağın vücutta kalabildiği bilindiği için, memeye ihtiyaçtan daha fazla yağ aktarılmaktadır. Altıncı ayın sonunda kalan yağlar hayat boyu kalıcıdır.

Yağlar, hacim kazanabilen ve hacim kaybedebilen yapıya sahip olan dokulardır. Bazı yağ dokuları hacimce genişleyebilir ve daha dolgun bir görünüm için kalıcılık sağlayabilir. Bazı yağ dokuları ise hacim kaybedip, meme büyütme için yerleştirildikleri yerde işlevlerini zamanla yitirebilir. Yağ dokularının bu değişken karakterleri önceden tespit edilememektedir.

Yağ Enjeksiyonu 2018 Fiyatları

Yağ enjeksiyonu 2018 fiyatları, liposuction yapılan bölge. Alınan ve enjekte edilecek olan yağ, oluşturulacak meme boyutu gibi kriterlere göre şekillenmektedir. Bu nedenle fiyat her hasta için özeldir. Detaylı bilgi için kliniğimize başvurabilirsiniz.

DOKTORUNUZA SORUN


Yüz Germe Ameliyatı
13 Ocak, 2015  Yüz Germe Ameliyatı, İstanbul

Yüz bölgesi, kadın - erkek tüm insanlar için çok önemlidir. Estetik görüntümüzün, insanlarla iletişimimizin ve en önemlisi kendimize olan güvenimizin ilk göstergesi yüzümüzdür. Bu nedenle yüz bölgesinin temiz, sıkı, genç görünmesi pozitif bir iletişim için önemlidir.